zumba 2382200 1280 e1667485489434

Zumba

Zumba jest połączeniem tańców latynoamerykańskich i fitnessu. Rytmy takie jak marengue, salsa, bachata, sexy dance, cumbia, reggaeton, dancehall, afro, hip hop, samba czy taniec brzucha i indyjski porwą Cię do zabawy. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. 

Klaudia Kalinowska daje jeszcze coś extra na swojej zumbie – naukę kilku kroków od podstaw różnych styli tanecznych na każdych zajęciach. Naukę kobiecości i seksapilu oraz poprawnej postawy. Bardzo dużo jej kursantów przestało mieć problemy zdrowotne.

Przyjdź i sprawdź 

Zumba Toning – To zajęcia taneczne, które łączą ćwiczenia typu cardio z ćwiczeniami modelującymi odbywającymi się w rytm gorących latynoamerykańskich tańców. Podczas treningu używa się lekkich ciężarków. Ćwiczenia pomagają spalać tkankę tłuszczową, także w najtrudniejszych partiach jak: brzuch, uda i pośladki. Trening działa też wzmacniająco na mięśnie ramion.

Regularne treningi  Zumby Toning pozwolą na uzyskanie następujących efektów:

– zwiększenie efektów odchudzania – podczas Zumba Toning szybciej i skuteczniej spalasz tłuszcz niż podczas samodzielnego treningu siłowego.  Warto zaznaczyć, że średnio godzina tańca w ramach zumby z ciężarkami owocuje spaleniem 600 kcal!

   – wyrzeźbiona sylwetka bez nadmiernej rozbudowy mięśni – nie musisz się obawiać, że w wyniku treningów Zumba Toning uzyskasz zbyt atletyczną sylwetkę. Ciało stanie się smuklejsze, wzmocnione i ujędrnione, a jednocześnie zachowasz kobiece kształty.

 – poprawia krążenie, lepszą pracę serca i dotlenienie organizmu;

  – zwiększenie koordynacji ruchowej, sprawności i zręczności.


co: ZUMBA
kiedy: poniedziałki, godz. 17:30 

gdzie: AT DANCE, Warszawa ul. 1 Sierpnia 46
koszt: ZOBACZ CENNIK

Zajęcia prowadzi

klaudia kalinowska e1667483129965

Klaudia Kalinowska

„ Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała, czasem zabawy, czasem bólu..”