Daniel "Placek" Plackowski

Instruktor

Prowadzi zajęcia: Popping - wtorki 21:00

 

Daniel „Placek” Plackowski, członek stowarzyszenia Warszawski Funk oraz ekipy Black Pearl Poppers. Zajawkowicz, który zawsze próbował wyróżniać się od reszty. Specjalizujący się w street danceowym stylu, Popping, wiedzę pobierał od Hitmaster Fish’a czy Boogiego Franticka, by stworzyć swój unikalny styl oraz zbierać unikalną wiedzę, którą jest gotowy Wam przekazać.

Popping jest stylem który powstał na początku lat 70, w erze kultury Funkowej. Głównie polega na spinaniu i rozluźnianiu mięśni w rytm muzyki, nazywany często tańcem robota. Style które są mocno związane z poppingiem to m.in. robot, waving, animation, boogaloo czy toyman.

 

Marek Korbecki

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Katori Shintu Ryu - poniedziałki 20:30 i czwartki 20:30

 

Japończycy powiadają, że każdy człowiek ma trzy twarze.
Pierwsza to ta, którą pokazujemy całemu światu. Drugą oglądają tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Trzeciej twarzy zaś nie widzi nikt; i to ona jest naszym prawdziwym obliczem.
Brakuje Ci treningów z bronią lub chcesz poznać jej podstawy?
Chcesz spróbować tachi dori lub jo dori?
Przyjdź poćwiczyć wspólnie z nami.

 

Natalia Domańska

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

INTERWAŁowe zajęcia taneczno-ruchowe  - wtorki 20:00 i czwartki 19:30


Energiczna instruktorka fitnessu, od wielu lat związana z tańcem i fitnessem. Szkoliła się pod okiem wybitnych trenerów, wielokrotnie występowała na scenie i poprowadziła liczne warsztaty. Pasjonuje się zdrowym trybem życia i dietetyką. Swoją wiedzę i wsparcie z zaangażowaniem przekazuje na każdym treningu. Prowadzi zajęcia Interwałowe, na których ćwiczy wszystkie partie mięśniowe, wzmacnia całe ciało i znacząco poprawia kondycję uczestników.

Edyta Ćwiek

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Stretching 


Inżynier transportu i instruktorka sportu w dyscyplinie taniec. Swoją sportowo-artystyczną przygodę zaczęła w 2006 roku na zajęciach tanecznych. Pierwsze kroki stawiała w tańcu nowoczesnym, następnie szkoliła się w jazzie, modernie, balecie, contemporary, a później w hip-hopie i ogólnie pojętej choreografii. Tańczyła w zespołach tanecznych Focus i KLLBO, z którymi odnosiła sukcesy (również międzynarodowe) na zawodach tanecznych w kategoriach modern, hip-hop oraz inne formy tańca. Lata treningów pozwoliły jej poznać, jak działa ludzkie ciało i jak z nim pracować, by w zdrowy, świadomy i kontrolowany sposób zwiększać jego zakresy i możliwości.

Artur Marciniak

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Bachata solo - poniedziałki 18:30

Bachata w parach - środy 20:30

Salsa w parach - czwartki 18:30


Swoją taneczną przygodę rozpoczął od tańca towarzyskiego jeszcze w szkole podstawowej. Wraz ze swoją partnerką brał udział w licznych turniejach dochodząc do wysokiej klasy tanecznej. Potem nastąpiła fascynacja rock&rolem sportowym, tańcem klasycznym i jazz-em. Pewnego dnia przez przypadek trafił na imprezę salsową gdzie zafascynowała go niesamowita różnorodność interpretacji muzyki przez tańczących salseros i w 2009 postanowił rozpocząć swoją przygodę z salsą. Fascynacja Salsą szybko rozszerzyła się na Bachatę, Kizombę i UrbanKiz.
Bachatę tańczy od 2010 roku, brał udział w licznych warsztatach ucząc się u najlepszych Bachateros z całego świata. W chwili obecnej jest instruktorem bachaty, salsy liniowej, kizomby i UrbanKiz. Wraz z grupą PRO TEAM BACHATA AMBASSADORS, występuje na festiwalach w kraju i za granicą. Na zajęciach stara się zarażać kursantów radością płynącą z muzyki i tańca którego uczy. Kochany jest za ciepło, poczucie humoru, cierpliwość i techniczną precyzję. Jak sam mówi: „Taniec wypełnia całe moje życie a bachata, salsa i kizomba to wirusy które opanowały całe moje serce, ciało i umysł.”

Agata Dąbrowska

Instruktorka / Właścicielka studia tańca

Prowadzę zajęcia:
Taniec towarzyski 

Taniec użytkowy 

Zajęcia indywidualne dla par/ Pierwszy taniec - indywidualnie uzgadniane.

Bachata w parach

Salsa w parach


W 2016 roku miałam olbrzymią przyjemność powołać do życia Szkołę Tańca AT DANCE. Jestem dyplomowanym nauczycielem tańca z wieloletnią praktyką taneczną i osiągnięciami na polskiej scenie tańca towarzyskiego. Jestem również certyfikowanym Trenerem Mentalnym oraz Coachem, co pomaga mi wspierać Was w wyzwaniach związanych z nauką tańca (a co za tym idzie - wychodzeniem z Waszej strefy komfortu) i skutecznie osiągąć Wasze wyznaczone cele taneczne 🙂 Szkoła, to w prostych słowach, wypadkowa długo kiełkującego pomysłu, zaangażowania, doświadczenia i uporu oraz konsekwencji. Oddaję Państwu zatem do dyspozycji salę o powierzchni 130 mkw., na której zapewniamy świetną atmosferę oraz profesjonalizm, a także wiele ciekawych zajęć, nie tylko tanecznych. Celem Szkoły jest zarażanie tańcem każdego, kto przestąpi jej próg. Chcemy, aby w naszym towarzystwie czuli się Państwo komfortowo, swobodnie, ale jednocześnie mieli świadomość dobrze przepracowanego czasu, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do rzetelności, przekazywanej przez naszych Instruktorów wiedzy. Wiek czy poziom zaawansowania danego Tancerza nie ma znaczenia. Jeśli tylko chcesz tańczyć, to jesteś mile widzianym gościem w AT DANCE.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania