Klaudia Kalinowska

Instruktor

Prowadzi zajęcia: ZUMBA i ZUMBA toning (poniedziałki, godz. 17:30)

 

Instruktor Zumby, zumby toning, zumby gold oraz nauczycielka tańca. Należy do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Była tancerka zawodowa tańców latynoskich. Z wyksztalcenia żywieniowiec oraz kosmetyczka.

Taniec jest jej pasją od dziecka, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając zaledwie 5 lat. Należała do wielu formacji tanecznych takich jak: „Luzik”, „Luz”, „Volt” – w  Egurrola Dance Studio, „Groove Up”, „Los Bailadores” zwanej obecnie Rewia Tancerze.pl, „SalsHall Ortodox”. Uczęszczała do najlepszej w Polsce sekcji aerobiku sportowego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

W swoim dorobku tanecznym uczestniczyła w: corocznych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Świata, w licznych występach telewizyjnych w programach takich jak: „Sylwester z Jedynką”, „Mini Playback Show”, „5-10-15”,  BBC promującym Stolicę, na koncertach Majki Jeżowskiej, Groovebusterz, Ramony Rey oraz brała udział w licznych pokazach, turniejach i w wydarzeniach kulturalnych.

Klaudia na swoich zajęciach wykorzystuje znajomość  i umiejętność tańczenia i tłumaczenia  wielu stylów tańca tj: Disco Dance, Disco Show, Taniec Nowoczesny, Jazz, Hip Hop, Dance Videoklip, Can Can, Dancehall, Samba Brazylijska Rewiowa, Axe, Tango, Flamenco, Soca, Sexy Dance, Afro, Salsa solo, Taniec Brzucha, Taniec indyjski, Taniec Hawajski- Hula, Reggaeton, Cumbia, Bachata solo, Country, Merengue, Funk Cariopa, Burleska.

Pogodna i zawsze uśmiechnięta, pragnąca pomagać innym ludziom. Wyróżnia się dużą wyobraźnią ruchową i kreatywnością. Na zajęciach daje z siebie 100% energii. Najważniejszą nagrodą dla Niej jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć oraz tworzenie na zajęciach rodzinnej atmosfery.

 

Natalia Domańska

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

INTERWAŁowe zajęcia taneczno-ruchowe  - wtorki 20:00 i czwartki 19:30


Energiczna instruktorka fitnessu, od wielu lat związana z tańcem i fitnessem. Szkoliła się pod okiem wybitnych trenerów, wielokrotnie występowała na scenie i poprowadziła liczne warsztaty. Pasjonuje się zdrowym trybem życia i dietetyką. Swoją wiedzę i wsparcie z zaangażowaniem przekazuje na każdym treningu. Prowadzi zajęcia Interwałowe, na których ćwiczy wszystkie partie mięśniowe, wzmacnia całe ciało i znacząco poprawia kondycję uczestników.

Edyta Ćwiek

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Stretching 


Inżynier transportu i instruktorka sportu w dyscyplinie taniec. Swoją sportowo-artystyczną przygodę zaczęła w 2006 roku na zajęciach tanecznych. Pierwsze kroki stawiała w tańcu nowoczesnym, następnie szkoliła się w jazzie, modernie, balecie, contemporary, a później w hip-hopie i ogólnie pojętej choreografii. Tańczyła w zespołach tanecznych Focus i KLLBO, z którymi odnosiła sukcesy (również międzynarodowe) na zawodach tanecznych w kategoriach modern, hip-hop oraz inne formy tańca. Lata treningów pozwoliły jej poznać, jak działa ludzkie ciało i jak z nim pracować, by w zdrowy, świadomy i kontrolowany sposób zwiększać jego zakresy i możliwości.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania