Daniel "Placek" Plackowski

Instruktor

Prowadzi zajęcia: Popping - wtorki 19:00

 

Daniel „Placek” Plackowski, członek stowarzyszenia Warszawski Funk oraz ekipy Black Pearl Poppers. Zajawkowicz, który zawsze próbował wyróżniać się od reszty. Specjalizujący się w street danceowym stylu, Popping, wiedzę pobierał od Hitmaster Fish’a czy Boogiego Franticka, by stworzyć swój unikalny styl oraz zbierać unikalną wiedzę, którą jest gotowy Wam przekazać.

 

Popping jest stylem który powstał na początku lat 70, w erze kultury Funkowej. Głównie polega na spinaniu i rozluźnianiu mięśni w rytm muzyki, nazywany często tańcem robota. Style które są mocno związane z poppingiem to m.in. robot, waving, animation, boogaloo czy toyman.

 

Artur Marciniak

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Bachata solo - poniedziałki 18:30

Bachata w parach - środy 19:00


Swoją taneczną przygodę rozpoczął od tańca towarzyskiego jeszcze w szkole podstawowej. Wraz ze swoją partnerką brał udział w licznych turniejach dochodząc do wysokiej klasy tanecznej. Potem nastąpiła fascynacja rock&rolem sportowym, tańcem klasycznym i jazz-em. Pewnego dnia przez przypadek trafił na imprezę salsową gdzie zafascynowała go niesamowita różnorodność interpretacji muzyki przez tańczących salseros i w 2009 postanowił rozpocząć swoją przygodę z salsą. Fascynacja Salsą szybko rozszerzyła się na Bachatę, Kizombę i UrbanKiz.
Bachatę tańczy od 2010 roku, brał udział w licznych warsztatach ucząc się u najlepszych Bachateros z całego świata. W chwili obecnej jest instruktorem bachaty, salsy liniowej, kizomby i UrbanKiz. Wraz z grupą PRO TEAM BACHATA AMBASSADORS, występuje na festiwalach w kraju i za granicą. Na zajęciach stara się zarażać kursantów radością płynącą z muzyki i tańca którego uczy. Kochany jest za ciepło, poczucie humoru, cierpliwość i techniczną precyzję. Jak sam mówi: „Taniec wypełnia całe moje życie a bachata, salsa i kizomba to wirusy które opanowały całe moje serce, ciało i umysł.”

Julita Skieterska

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Hip-Hop Choreo Kids - wtorki 17:00

Ladies Styling - wtorki 18:00

 

Julita pochodzi z Mazur.

Na swoje pierwsze zajęcia taneczne trafiła mając 5 lat. Do 16 roku życia tańczyła w zespole tańca współczesnego. Razem z zespołem występowała na wielu scenach i brała udział w różnych konkursach.

Mając 16 lat trafiła na zajecia z hip hopu w Olsztynie. To wystarczyło, żeby pokochała ten styl.

W międzyczasie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie szkoliła się głównie w szkole tańca Viva Cuba. Julita nie ogranicza się do jednego stylu, uczęszcza również na zajecia high heels, popping oraz rock and roll.

Od 2020 roku jest członkiem organizacji Who If Not You.

Julita jest dyplomowanym instruktorem tańca. Na zajęciach dba o dobrą energię oraz o to, żeby każdy wyszedł z uśmiechem.

W AT Dance Julita prowadzi grupę "Ladies Styling". Uczy choreografii, w której łączy różne style. Pojawiają się elementy salsy, bachaty czy sexy dance. W miarę rozwoju grupy zacznie pojawiać się również high heels.

Agata Dąbrowska

Instruktorka / Właścicielka studia tańca

Prowadzę zajęcia:
Taniec towarzyski - poniedziałki 17:30 i czwartki 18:30,

Taniec użytkowy - środy 18:00 i piątki 18:00,

Zajęcia indywidualne dla par/ Pierwszy taniec - indywidualnie uzgadniane.


W 2016 roku miałam olbrzymią przyjemność powołać do życia Szkołę Tańca AT DANCE. Jestem dyplomowanym nauczycielem tańca z wieloletnią praktyką taneczną i osiągnięciami na polskiej scenie tańca towarzyskiego. Szkoła, to w prostych słowach, wypadkowa długo kiełkującego pomysłu, zaangażowania, doświadczenia i uporu oraz konsekwencji. Oddaję Państwu zatem do dyspozycji salę o powierzchni 130 mkw., na której zapewniamy świetną atmosferę oraz profesjonalizm, a także wiele ciekawych zajęć, nie tylko tanecznych. Celem Szkoły jest zarażanie tańcem każdego, kto przestąpi jej próg. Chcemy, aby w naszym towarzystwie czuli się Państwo komfortowo, swobodnie, ale jednocześnie mieli świadomość dobrze przepracowanego czasu, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do rzetelności, przekazywanej przez naszych Instruktorów wiedzy. Wiek czy poziom zaawansowania danego Tancerza nie ma znaczenia. Jeśli tylko chcesz tańczyć, to jesteś mile widzianym gościem w AT DANCE.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania