Daniel "Placek" Plackowski

Instruktor

Prowadzi zajęcia: Popping - wtorki 19:00

 

Daniel „Placek” Plackowski, członek stowarzyszenia Warszawski Funk oraz ekipy Black Pearl Poppers. Zajawkowicz, który zawsze próbował wyróżniać się od reszty. Specjalizujący się w street danceowym stylu, Popping, wiedzę pobierał od Hitmaster Fish’a czy Boogiego Franticka, by stworzyć swój unikalny styl oraz zbierać unikalną wiedzę, którą jest gotowy Wam przekazać.

 

Popping jest stylem który powstał na początku lat 70, w erze kultury Funkowej. Głównie polega na spinaniu i rozluźnianiu mięśni w rytm muzyki, nazywany często tańcem robota. Style które są mocno związane z poppingiem to m.in. robot, waving, animation, boogaloo czy toyman.

 

Artur Marciniak

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Bachata solo - poniedziałki 18:30

Bachata w parach - środy 19:00


Swoją taneczną przygodę rozpoczął od tańca towarzyskiego jeszcze w szkole podstawowej. Wraz ze swoją partnerką brał udział w licznych turniejach dochodząc do wysokiej klasy tanecznej. Potem nastąpiła fascynacja rock&rolem sportowym, tańcem klasycznym i jazz-em. Pewnego dnia przez przypadek trafił na imprezę salsową gdzie zafascynowała go niesamowita różnorodność interpretacji muzyki przez tańczących salseros i w 2009 postanowił rozpocząć swoją przygodę z salsą. Fascynacja Salsą szybko rozszerzyła się na Bachatę, Kizombę i UrbanKiz.
Bachatę tańczy od 2010 roku, brał udział w licznych warsztatach ucząc się u najlepszych Bachateros z całego świata. W chwili obecnej jest instruktorem bachaty, salsy liniowej, kizomby i UrbanKiz. Wraz z grupą PRO TEAM BACHATA AMBASSADORS, występuje na festiwalach w kraju i za granicą. Na zajęciach stara się zarażać kursantów radością płynącą z muzyki i tańca którego uczy. Kochany jest za ciepło, poczucie humoru, cierpliwość i techniczną precyzję. Jak sam mówi: „Taniec wypełnia całe moje życie a bachata, salsa i kizomba to wirusy które opanowały całe moje serce, ciało i umysł.”

Aleksandra Epifanova

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Female Dancehall - wtorki 21:00


Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 4 lat na zajęciach baletu. Całe dzieciństwo spędziła na scenie występując na różnych wydarzeniach i biorąc udział w projektach tanecznych. Przez całe życie trenowała różne style, m. in. taniec towarzyski, hip-hop, reggaeton, high heels, twerk i inne. W naszej szkole prowadzi zajęcia dla kobiet( grupa wiekowa 15+) w każdy wtorek o godzinie 21.00. Na swoich zajęciach stawia na indywidualne podejście do każdej kursantki, rozwój kobiecości i pewności siebie. Choreografie są dostosowane do poziomu uczestniczek, do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie, a na sali zawsze panuje komfortowa atmosfera.

Agnieszka Chrzonstowska

Instruktor

Prowadzi zajęcia:

Ladies Styling - wtorki 18:00

 

Swoją taneczną przygodę zaczęła dość późno, bo na drugim roku studiów. Okazała się to jednak miłość od pierwszego kroku. Od tego czasu bardzo intensywnie szkoli się w choreografii, hip hopie i poppingu, także u światowej sławy instruktorów, jak Jillian Meyers, Valentine Norton czy Anthony Lee. Agnieszka szybko zaczęła prowadzić zajęcia taneczne i współtworzyć Eastside Dance Studio w Lublinie. Głodna nowych doświadczeń, brała udział w mistrzostwach IDO (Mistrzyni Otwartych Mistrzostw Polski 2014) oraz tańczyła w spektaklu Freedom w Teatrze WarSawy. Krótko po projekcie odkryła zajęcia Kuby „Frycka” Frydrychewicza, i tak trafiła do prowadzonego przez Kubę KLLBO. Razem z zespołem odnosili sukcesy, m.in. zdobyli tytuł „Best Theme” na największych międzynarodowych zawodach World Of Dance w Danii, gdzie jedna z choreografii była jej autorstwa. Wykształcenie psychologiczne pozwala Agnieszce zrozumieć zarówno tych, którzy stawiają swoje pierwsze taneczne kroki, jak i zaawansowanych tancerzy, pragnących wytyczyć dalszą ścieżkę własnego rozwoju. Najbardziej jednak ceni sobie pracę z dziećmi. Z zaangażowaniem i pasją śledzi poczynania swoich  podopiecznych, dbając o ich prawidłowy rozwój (w tym celu zdobyła Certyfikat Instruktora Sportu w kategorii Taniec). Jako osoba prowadząca zdrowy tryb życia, często przemyca podczas zajęć ćwiczenia korygujące wady postawy, a także wzmacniające cały układ mięśniowy dziecka. Oczywiście wszystko podane w formie zabawy, tak, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. 🙂

Na zajęciach Agnieszki nie można się nudzić – zawsze uśmiechnięta, maksymalnie zaangażowana, zaraża pozytywną energią, motywuje i na każdym kroku udowadnia, że stać Cię na jeszcze więcej!

Agata Dąbrowska

Instruktorka / Właścicielka studia tańca

Prowadzę zajęcia:
Taniec towarzyski - poniedziałki 17:30 i czwartki 18:30,

Taniec użytkowy - środy 18:00 i piątki 18:00,

Zajęcia indywidualne dla par/ Pierwszy taniec - indywidualnie uzgadniane.


W 2016 roku miałam olbrzymią przyjemność powołać do życia Szkołę Tańca AT DANCE. Jestem dyplomowanym nauczycielem tańca z wieloletnią praktyką taneczną i osiągnięciami na polskiej scenie tańca towarzyskiego. Szkoła, to w prostych słowach, wypadkowa długo kiełkującego pomysłu, zaangażowania, doświadczenia i uporu oraz konsekwencji. Oddaję Państwu zatem do dyspozycji salę o powierzchni 130 mkw., na której zapewniamy świetną atmosferę oraz profesjonalizm, a także wiele ciekawych zajęć, nie tylko tanecznych. Celem Szkoły jest zarażanie tańcem każdego, kto przestąpi jej próg. Chcemy, aby w naszym towarzystwie czuli się Państwo komfortowo, swobodnie, ale jednocześnie mieli świadomość dobrze przepracowanego czasu, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do rzetelności, przekazywanej przez naszych Instruktorów wiedzy. Wiek czy poziom zaawansowania danego Tancerza nie ma znaczenia. Jeśli tylko chcesz tańczyć, to jesteś mile widzianym gościem w AT DANCE.

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania